Magnet İstanbul
DIGITAL IS ON

Web Tasarımı

Web sitesi tasarımı müşterilerin veya kullanıcıların firmaların kurumsallıklarını değerlendirdikleri en önemli noktalardan birisi haline geldiğini göstermektedir.

Web Tasarımı Nedir?

Temel olarak web tasarımı kurumsal kimliğinizi dijital ortamda temsil eden öğelerden birisi olan web sitenizin güncel be teknolojik alt yapıların optimum kullanılarak dizayn edilmesidir.

Web dizayn aşamasında siteniz hem görsellik olarak hemde teknik alt yapı olarak tasarlanır ve tasarım sırasında kullanıcı ara yüzü/deneyimi gibi konular dikkate alınmaktadır.

Yapılan araştırmalarda web sitesi tasarımı müşterilerin veya kullanıcıların firmaların kurumsallıklarını değerlendirdikleri en önemli noktalardan birisi haline geldiğini göstermektedir.

Web Tasarımının Amacı Nedir?

Web tasarımının temel amacı kullanıcılara veya müşterilerinize görsel ve kullanıcı deneyimi dostu bir web sitesi sunmanın yanı sıra SEO ve dijital pazarlama platformları dostuda bir web sitesi tasarlamaktır.

Güzel bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerin güzel bir tanıtımının yapmanın yanı sıra kurumsal kimliğinizi de kullanıcılara yansıtabileceksiniz.

Seo, sitelerin reklam ücreti vermeden arama veya görüntülenme başına bir maliyet ödemeden sitenizde yer alan bilgilerin arama yapan kişilere gösterilmesi ve potansiyel müşteriler kazanmanızı sağlar.

Web Tasarımı Adımları?
 • Web sitenizin arama motoru dostu hale gelmesi
 • Müşteri profilinize Uygun Tasarımlar
 • Güncel gelişimlere Uygun Tasarımlar
 • Sektör Bazlı Tasarım
 • En son teknoloji ile tasarım
 • Dönüşüm Odaklı Tasarım
Kurumsal Web Dizayn?

Web siteleriniz, sizin kimliğinizi yansıtan, müşterilerinizi ilk anda yakalayabileceğiniz günümüzde en iyi şirket tanıtım alanlarıdır. İnternet sitelerinin günceliği ise günümüzde şirketlerin ne kadar zamana ayak uydurduklarının göstergesi olmaktadır. Oluşturduğumuz sitelerin hepsinde arka planda müşteri/kullanıcı isteklerini (UX/UI) gözlemler içeriklerinizi de bu doğrultuda oluşturmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda siteleriniz içerisine içerik yönetimi, pixel, kullanıcı profili gibi araçları entegre etmekteyiz. Bu doğrultuda sitenizi geliştirmekteyiz.Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz ise sizin neyi istediğiniz yanında sizin neye sahip olmanız gerektiği ve dijital operasyonları ne kadar hızlı ve güçlü kullanabileceğinizdir. ​Magnet ‘deki UX/UI, Design Thinking, Yazılım Uzmanları ile sizlere en sorunsuz, en hızlı cevap veren çözümü sunmaktayız. Web adresinizdeki güncellemeleri isteklerinize göre biz yada siz yapabilirsiniz. Magnet İstanbul tecrübesini denemek adına bizim ile iletişime geçmenizi dileriz

​İnternet portal çözümlerini kurumsal firmalar, dernekler, kamu kurumları kullanmaktadır. Aslında portal kullanımı kurum dışı veri alışveriş ihtiyacı olan birçok firmaya entegre edilebilir.

İnternet portalları özellikleri itibariyle birçok teknolojik özellik barındırdığından, yazılım altyapısının çok üstün özellikli olması gerekmektedir., portal ihtiyaçlarını karşılayan Portal ürünü ile stabil ve güvenli çözüm sunmaktadır. Yine bu tür sitelerin, kurumsal sitelere oranla daha fazla teknik destek, bakım ve güncelleme ihtiyaçları olacağından, güvenilir bir iş ortağı ihtiyacı daha fazladır.

Mobil Web Dizayn?

Sizin kimliğinizi yansıtan ama aynı zamanda müşterilerinizin size ilk ulaşma alanlarıdır.

Mobil internet sitelerinin günceliği ise günümüzde şirketlerin ne kadar zamana ayak uydurduklarının göstergesi olmaktadır.

Oluşturduğumuz sitelerin hepsinde arka planda müşteri/kullanıcı isteklerini (UX/UI) gözlemler ister mobil ister ise masaüstü/dizüstü bilgisayarlardan içeriklerinizi de bu doğrultuda oluşturmaktayız.

İsteğiniz doğrultusunda siteleriniz içerisine mobil içerik yönetimi, pixel, kullanıcı profili, CRM müşteri yönetimi vb. araçları entegre etmekteyiz. Aynı zamanda bu doğrultuda sitenizi geliştirmekteyiz.

Magnet’deki UX/UI, Design Thinking, Yazılım Uzmanları ile sizlere en sorunsuz, en hızlı çözümü sunmaktayız.

Web adresinizdeki güncellemeleri isteklerinize göre biz yada siz yapabilirsiniz.

Magnet İstanbul tecrübesini denemek adına bizim ile iletişime geçmenizi dileriz.

Web Yazılım Portal Geliştirme?

Portal, firmaların kendi içlerinde veya dış kurumlara (B2B, B2C) içerik vermek üzere oluşturdukları web sitelerine denir. Kurumsal veya mobil web sitelerinin amacı dışında genelde veri ve bilgi alışverişi amacı ile kullanılırlar.​

İnternet portal çözümlerini kurumsal firmalar, dernekler, kamu kurumları kullanmaktadır. Aslında portal kullanımı kurum dışı veri alışveriş ihtiyacı olan birçok firmaya entegre edilebilir.

İnternet portalları özellikleri itibariyle birçok teknolojik özellik barındırmaktadır. Yazılım altyapısının çok üstün özellikli olması gerekmektedir. Portal ihtiyaçlarını karşılayan Portal ürünü ile stabil ve güvenli çözüm sunmaktadır.

Domain Hosting?

Domain ve Hosting web sitelerinin performansını etkileyen etkenlerin başında yer alır. Web siteniz veya web tabanlı yazılımlarınızın kurulu olduğu hosting web sitenizin arama motorlarındaki puanını artırcaktır. Alacağınız domain ise müşterilerinizin aklında kalmanızı kurumsal imajınız açısından önem taşımaktadır.

Hızlı açılan ve kesintisiz bir web sitesi çok önemlidir. Domain ve hosting konusunda atacağınız ilk adım ileride yaşayabileceğiniz sıkıntıları engellemek adına önem taşımaktadır. Magnet İstanbul, sizlere bu önemli konularda destek ve kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

İnternet portalları özellikleri itibariyle birçok teknolojik özellik barındırdığından, yazılım altyapısının üstün özellikli olması gerekmektedir. Portal ihtiyaçlarını karşılayan Portal ürünü ile stabil ve güvenli çözüm sunmaktadır. Bu tür sitelerin, kurumsal sitelere oranla daha fazla teknik destek, bakım ve güncelleme ihtiyaçları olmaktadır. Güvenilir bir iş ortağı ihtiyacı daha fazladır.

Web Sitesi Analizi?
 • Kurumsal Web Dizayn
 • Mobil web dizayn
 • Rakip Web Site analizi
 • Kullanıcı deneyimi analizi
Yazılım ve Destek?
 • Özel yazılım geliştirme
 • Web yazılım portal geliştirme
 • Domain hosting
 • Web sitesi Güvenlik
 • Yönetim paneli kurulumu