E-Ticaret Yönetimi ve  Medya Satınalma

E-ticaret, üretilen, sunulan veya alip satilabilen ürünlerin fiziksel ortamlar yerine altyapilarinin kurularak websitesinde, web pazaryerlerinde, sosyal medya üzerinde satilmasi operasyonlarinin yürütülmesine denilmektedir.

E-TİCARET YÖNETİMİ NEDİR? 

Satmayı düşündüğünüz ürün veya hizmetlerin internet üzerinden potansiyel müşterilerinizin alabilmesi için ortamın yaratılmasıdır.

Aslında her ne kadar günümüzde ürünlerin, hizmetlerin satılması için bir çok alan bulunsada ilk temel nokta web sitenizin e-ticaret altyapısını bulundurması ve diğer e-ticaret modelleri ile entegre halde olması gerekmektedir.

İşte bu yüzden Magnet Modülleri ile en hızlı ve basit bir şekilde internet sitenizi kurabilir ve bu sitenizi diğer e-ticaret sistemleri ile entegre ederek hızlı bir şekilde potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

SİZLERE HANGİ HİZMETLERİ SAĞLIYORUZ? 

Sizlere sizlere web sitenizi tasarımsal şablonlarımız paralelinde istediğiniz doğrultuda kuruyoruz. Bu kurulum ile birlikte fatura ve kargo sistematiğinizi entegre ederek müşterilerinizi memnun edicek seviyeye çekerek aynı zamanda da pazar yerleri ile entegrasyonları sağlayabiliyoruz.  Aşağıdaki pazar yerlerinde websitesi kurulumu, Pazaryeri entegrasyonlarını, reklam yönetimini ve stok ve malzeme yönetimini sağlıyoruz.

amazon

Trendyol

Hepsiburada

N11

ALİBABA

ETSY

close
type characters to search...
close