SEO Arama Motoru Optimizasyonu 

Seo ile amaçlanan web sitemizin ürün veya hizmetlerimize paralel olarak oluşturduğumuz anahtar kelimelere göre web sitemizin optimize edilmesidir.

SEO ARAMA MOTORU OPTİMİZASYON YÖNETİMİ NEDİR?

Search Engine Optimization- Arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorları için daha anlaşılabilir bir hale getirilmesidir. Web sitesi mimarisi ne kadar arama dostu olursa sizin arama motorlarının sonuçlarında önde yer almanız bir o kadar kolaylaşacaktır.

SEO ile amaçlanan web sitemizin ürün veya hizmetlerimize paralel olarak oluşturduğumuz anahtar kelimelere göre web sitemizin optimize edilmesidir. Her ürün / sayfa / hizmet paralelinde anahtar kelimeler oluşturulmakta anahtar kelimelerin yanı sıra sayfa mimarisi düzenlenmekte ve sayfa arama sonuç optimizasyonu yapılmaktadır.

SEO YÖNETİMİNİN AMACI NEDİR?

Arama motoru optimizasyonunun temel amacı organik arama motoru aramalarında üst sıralarda çıkmaktır. SEO reklam ücreti vermeden sitenin doğal hali ile birlikte arama motorları sonuçların üst sıralarda çıkmak ve sitenizi arama motorlarına kaliteli olarak tanıtmaktır. Bu sayede ürün ve hizmetleriniz çok daha fazla kişiye duyurabilir ve pazarlama imkanlarınızı artırabilirsiniz.

 

SEO

Optimizasyon

Backlink

close
type characters to search...
close