Endüstriler ve Uzmanlıklar

Magnet, günümüz trendlerinde müşteri anlamak için dijital ajans olarak başladığı iş hayatını dijital iletişim danışmanlığına dönüştürerek devam etmektedir. Danışmanlık olarak, dijital pazarlama ve iletişim çözümlerimiz, birden fazla endüstri ve uzmanlık alanında iş sonuçları sağlamak üzere tasarlanmıştır. Magnet olarak bir soruyla başlıyoruz: Çözülmesi gereken probleminiz veya ulaşmak istediğiniz hedef nedir? Daha sonra insan merkezli tasarım ve düşünceyi müşterilerimize getiriyoruz, başkalarının varsayabileceği şeyleri sorgularız ve en iyi iş sonuçlarını sunmak için yaratıcı çözümler sunarız. Hizmetlerimizin uzmanları olarak, müşterilerimizin kuruluşlarına ve hedef kitlelerine değer ve etki sunmalarına yardımcı olmak için derin bir deneyim, öngörü ve bütünsel bir bakış açısı getiriyoruz.

Endüstriler

Yemek

Yiyecek ve Tarım

ffsfas

Finans

Kamu Sektörü

Enerji Endüstri

CPG

Health

Taşımacılık

Turizm

Perakende

Teknoloji

Uzmanlıklarımız

Magnet, en iyi dijital araştırma ve analitiklerin yanı sıra stratejik planlama ve öngörüleri birleştiren özelleştirilmiş çözümler sunar.

 

Verileriniz her yerdedir ve elde edilmesi kolaydır, ancak bunu stratejik olarak, uygulamak ve değerlendirmek bizim işimiz.

 

Müşterilerin veri denizinde gezinmelerine ve bu verileri akıllı bir şekilde kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Hangi verilere ihtiyacınız olduğunu, bunları nasıl verimli bir şekilde elde edeceğinizi, bu verileri iletişim ve pazarlama iş hedefleriniz için çözümlere nasıl dönüştüreceğinizi biliyoruz. Analitik yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin…

Şimdiyi kadar yapılan ilerden ve derin kitle iç görülerinden yararlanan Magnet, endüstrinin en geniş B2B iletişim ve pazarlama yeteneklerini tek bir çatı altında sunar. B2B yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin…

Magnet ’de Dijital, motion, müzik, reklamcılık, spor, iletişim ve analitik alanlarından tüm yıldızları bir araya getirdik. Dünya çapındaki müşterilerimizi destekleyerek her gün yaratıcı içerikler üretmelerine yardımcı oluyoruz. Güçlü markalar ile çalışıyor onların güçlü kalmalarını sağlıyor ve bazılarını da güçlü markalar haline getiriyoruz.

İstediğiniz sonuçlara ulaşmak için analitik ve ölçümle hareket eden Magnet, hedef kitlenizin ilgisini çekmek için tüm kanallarda anlamlı içerikler oluşturmaktadır.

Yaptığımız her şeyin merkezinde insan var. Günümüzün saniyeden saniyeye değişen trendlerini yakalamak için yüksek nitelikli bir iletişim ajansına ihtiyacınız var.

Geleneksel ve geleneksel olmayan dijital ortamlarda deneyime sahibiz. Etkileyici hikayeler şekillendiriyor, sizi istediğiniz gibi konumlandırıyor ve ileriye taşıyoruz.

Önemli bir adım atmanız gerektiğinde hem küresel hem de yerel olarak düşünen ve hareket eden uzmanlarımız ile sizlere bütün deneyimimizi veriyoruz.

Çalışanlarımız en önemli paydaşımızdır. Müşterilerimizin işlerini anlamlandırmalarına, geliştirmelerine, büyümelerine ve iletişim kurmalarına yardımcı olmak için yakın bir şekilde çalışıyoruz.

 

Yaratıcılık, iletişim, analitik, değişim yönetimi, öğrenme stratejileri ve programları aracılığıyla, dönüşüme yön veriyor ve kuruluşlarının başarılı olmasına yardımcı olmak için insanlarla etkileşime geçiyoruz.

Magnet, markalara onları ileriye taşıyabilecek hizmetleri sunmaktan öte onları güçlü ve kalıcı bir marka yapmak adına içerikler sunar. Sektör uzmanlarından oluşan ekibimiz, müşterilerimizin organizasyonlarını hayata ve hedeflenen kişilere ulaştırmak için çalışır.

Magnet ekibi, kişilerin ve markaların kendilerine bir hikaye oluşturmalarına yardımcı olur ve hikayelerini çeşitli platformlar aracılığıyla başarılı bir şekilde iletme konusunda danışmanlık sağlar. Magnet dijital ortamlarda itibar oluşturan ve hedeflerinizi yönlendiren stratejiler oluşturur ve uygular.

Magnet, hedef kitle analitiğini kullanarak markaların hedeflerini analiz eder ve iletişim stratejilerini belirler. İster "mikro" ister "makro" olsun, hedef kitle  GenZ ve Millennials için en iyi dijital iletişim yaklaşımını uyguluyoruz..

Müşterilerimizin güvenlik açıklarını tahmin etmelerine yardımcı oluyoruz ve hemen hemen her sektördeki çeşitli kriz durumları için stratejik danışmanlık sağlıyoruz.

Bilginin anında paylaşıldığı ve şeffaf iletişimin çok kolay ulaşılabilir bir hale geldiği bir çağda yaşıyoruz. İtibar yönetimi İtibar, "kontrol, koruma, koruma ve yönetme" gibi terimler içermektedir.

close
type characters to search...
close