Birlikte bir şeyler yapalım.

Markamızın hedefi doğrultusunda büyümeyi tetikleyebilecek Dijital İletişim Stratejileri üretiyoruz.

Yaklaşımımız, Marka hedefini markanın değer önerisi ve iletişim stratejisi ile bütünleşmektir.

Dijital Medya Planlama ve Satınalma

Dijital reklamlar birçok dijital mecrada hizmetlerinizin tanıtılarak satışlarınızda ve marka bilinirliğinizde artışın sağlanmasıdır.

Sosyal Medya Planlama ve Yönetimi

İçeriklerinizin sosyal medya mecralarinda takipçilerinize duyurulmasi ve kurumsal kimliğinizin dijital platformlarda temsil edilmesidir.

E-Ticaret Yönetimi ve Medya

E-ticaret, üretilen, sunulan veya alip satilabilen ürünlerin fiziksel ortamlar yerine altyapilarinin kurularak websitesinde, web pazaryerlerinde, sosyal medya...

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Seo ile amaçlanan web sitemizin ürün veya hizmetlerimize paralel olarak oluşturduğumuz anahtar kelimelere göre web sitemizin optimize edilmesidir.

Influencer/ Marketing - Pazarlama

Influencer Marketing / Pazarlama günümüzde dijital kanallarda insanların güvenini kazanmış kişiler vasıtası ile şirketlerin kendi hizmet ve ürünlerini tanıtmasıdır.

Web Tasarımı ve İçerik Yönetimi

Web tasarımı kurumsal kimliğinizi dijital ortamda temsil eden web sitenizin güncel be teknolojik alt yapıların optimum kullanılarak dizayn edilmesidir.

Dijital Meets / Dijital Organizasyon

Webinar ve dijital etkinlik ile ister ürün lansmani-tanitimi ister ise markanizi fiziksel organizasyonlardan çok daha fazla kişiye duyurabilirsiniz.

Dijital Tasarım / 360° Dijital Ajans

Dijital, çeşitli donelerin yani sizin öz değerlerinizin elektronik ortamlarda sergilenecek hale getirilerek paydaşlarınıza sunulmasıdır

Takımlarımız, müşterilerimizin iş zorlukları etrafında amaca yönelik olarak oluşturulmuştur ve projelerin her aşamasına çok tasarım odaklı yaratıcı düşünmeyi sunarlar.

Sektör uzmanları olarak, müşterilerimizin kuruluşlarına ve hedef kitlelerine değer ve etki sunmalarına yardımcı olmak için derin bir deneyim, öngörü ve bütünsel bir bakış açısı getiriyoruz.

Tasarım

Gelişim

Realizasyon

Magnet İstanbul

Daha Fazlası

MAGNET, modern küresel ekonomide müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için bir dijital iletişim ajansı olarak köklerinden tam hizmet iletişim danışmanlığına dönüşmüştür. Danışmanlık olarak, pazarlama ve iletişim çözümlerimiz, birden fazla endüstri ve uzmanlık alanında iş sonuçları sağlamak üzere tasarlanmıştır.

İşbirliği yapmak ister misiniz?

Bizim ile iletişime geçin…


info@magnetistanbul.com

Bizden haberdar olun

Güncel gelişmelerimiz için bültenimize üye olun

    [gönder "Gender"]
    close
    type characters to search...
    close